Воркшоп «Культурна спадщина під час війни: виклики, стратегії, майбутнє»
Це два дні натхнення для усіх, кому небайдужа українська культурна спадщина. Про комплексну роботу з матеріальною та нематеріальною, природною та урбаністичною спадщиною розкаже комісарка німецького ЮНЕСКО. Про збереження спадщини під окупацією — українські дослідники. Ви ж вийдете з воркшопу з усвідомленням викликів, підходів та стратегій роботи під час війни.
Коли: 25-26 червня, з 13:00 по 17:30
Де: Zoom
- Ліза Євсеєва — архітекторка, дослідниця, співзасновниця Новокаховського товариства охорони культурної спадщини та авторка й кураторка проєкту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки».
- Тетяна Євсеєва — архітекторка, членкиня Експертної комісії з питань занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток та співавторка проєкту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки».
- Олександр Рибалко — мовний активіст та член спільноти «Надазовські.Свої».
- Марлен Мейснер — керівниця одного з відділів німецької комісії ЮНЕСКО та авторка книги «Нематеріальна культурна спадщина та сталий розвиток: оцінка практик спадщини».
- Фасилітують воркшоп тренерки Лабораторії культурної трансформації Ірина Каць та Поліна Городиська.
Запрошуємо професіоналів сфери культури, які:
- цікавляться збереженням культурної спадщини;
- планують використати здобуті знання в роботі з конкретним елементом чи об’єктом.
Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин.
Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Воркшоп “Культурна спадщина в часи війни: виклики, стратегії, майбутнє”».
Ми надішлемо посилання на Zoom-конференцію на пошту, на яку ви реєструвалися, вже 18 червня.
- Воркшоп проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. Це проєкт Goethe-Institut в Україні та частина програми House of Europe, що фінансується європейським союзом.