Воркшоп «Культурна спадщина під час війни: виклики, стратегії, майбутнє»

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Програма
Місце: Zoom
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe: Goethe-Institut в Україні

Це два дні натхнення для усіх, кому небайдужа українська культурна спадщина. Про комплексну роботу з матеріальною та нематеріальною, природною та урбаністичною спадщиною розкаже комісарка німецького ЮНЕСКО. Про збереження спадщини під окупацією — українські дослідники. Ви ж вийдете з воркшопу з усвідомленням викликів, підходів та стратегій роботи під час війни.

Коли: 25-26 червня, з 13:00 по 17:30

Де: Zoom

Хто серед спікерів?
  • Ліза Євсеєва — архітекторка, дослідниця, співзасновниця Новокаховського товариства охорони культурної спадщини та авторка й кураторка проєкту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки».
  • Тетяна Євсеєва — архітекторка, членкиня Експертної комісії з питань занесення об'єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток та співавторка проєкту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки».
  • Олександр Рибалко — мовний активіст та член спільноти «Надазовські.Свої».
  • Марлен Мейснер — керівниця одного з відділів німецької комісії ЮНЕСКО та авторка книги «Нематеріальна культурна спадщина та сталий розвиток: оцінка практик спадщини».
  • Фасилітують воркшоп тренерки Лабораторії культурної трансформації Ірина Каць та Поліна Городиська.
Я можу взяти участь?

Запрошуємо професіоналів сфери культури, які: 

  • цікавляться збереженням культурної спадщини; 
  • планують використати здобуті знання в роботі з конкретним елементом чи об’єктом.
Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин. 

Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Воркшоп “Культурна спадщина в часи війни: виклики, стратегії, майбутнє”». 

Ми надішлемо посилання на Zoom-конференцію на пошту, на яку ви реєструвалися, вже 18 червня.

Зверніть увагу
  • Воркшоп проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. Це проєкт Goethe-Institut в Україні та частина програми House of Europe, що фінансується європейським союзом. 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наш донор, керуюча організація та партнер

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.