Музеї проти екологічних змін: конкурс проєктів, що переосмислюють музейні простори
Це міжнародний конкурс проєктів, що переосмислюють концепцію музею у відповідь на кліматичні зміни. Вісім переможців візьмуть участь у виставці у Glasgow Science Centre, що надихне музейників на зміни.
Організатори чекають на нові підходи до дизайну та діяльності музеїв. Ви можете переосмислити будь-який аспект: від архітектури простору до зберігання колекцій, від роботи з партнерами до розробки освітніх програм, від дослідницької діяльності до споживання ресурсів. Особливо вітаються проєкти на теми кліматичної справедливості та зеленого майбутнього.
Дізнайтеся більше: https://www.museumsforclimateaction.org/
Організатори чекають на індивідуальні або колективні проєкти від поетів, письменників, розпорядників громадських культурних пам’яток, митців, дослідників, музейників, спеціалістів з культурної спадщини, філософів, кретивників, архітекторів, дизайнерів, активістів, благодійних організацій, релігійних груп, студентів факультетів мистецтва, дизайну та архітектури.
- Участь у виставці у Glasgow Science Centre навесні 2021 року
- 2 500 фунтів на допрацювання виставкового проєкту
- Консультації з командою конкурсу і дизайнерами, що допоможуть доробити виставковий проєкт
- Публікацію проєкту на сайті та у соціальних мережах конкурсу
Один файл у форматі PDF, що містить:
- Опис концепції (до однієї сторінки): розкажіть, як ви пропонуєте переосмислити музеї в епоху кліматичних змін та зазначте, чи це ваша нова робота.
- Візуалізація (до двох сторінок): використовуючи малюнки, ескізи, фотографії та діаграми, покажіть конкурсну концепцію і те, як виглядатиме фінальний проєкт.
- Інформація про вас або вашу команду (до однієї сторінки): короткі біографії учасників або загальний опис творчої групи.
Щоб зареєструватися на конкурс, надішліть листа на register@museumsforclimateaction.org.
У листі потрібно зазначити:
- Назву заявки (ваше ім’я або назву команди)
- Країну, де ви зараз проживаєте або працюєте
- Основну електронну пошту
- Додаткову електронну пошту
- Контактний телефон
- Мову заявки
- Спосіб зв’язку, якому ви надаєте перевагу: телефоном чи електронною поштою
- Ви можете взяти за основу проєкту вашу стару роботу, але перевага буде надаватися новим ідеям.
- Мова заявки — англійська. Якщо ви не знаєте англійську мову, ви можете домовитися з організаторами про переклад. Зазначте це у листі й організатори повідомлять, чи зможуть допомогти.