Програма підтримки спільних українсько-німецьких культурних проєктів

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Програма
Місце: Україна та Німеччина
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: Український інститут

Це можливість отримати до 20 000 євро на культурний проєкт, який ви втілите разом з громадською організацією з Німеччини. Проведіть виставку сучасної української фотографії, організуйте резиденцію для українських та німецьких митців або зробіть вуличну виставку про історію нашої країни — до кінця року на ваш проєкт чекають в одному з сіл або малих міст Німеччини. 

Конкурсом опікується Представництво Українського інституту у Німеччині спільно з галереєю Артсвіт за фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.

Детальніше про програму

Я можу взяти участь?

Це конкурс для українських громадських організацій, які:

  • офіційно зареєстровані; 
  • працюють у соціокультурній сфері; 
  • вже мають чи лише шукають німецького партнера. 

Детальніше про умови участі за посиланням.

Що потрібно для участі?
  • Заповнена англійською мовою заявка: розкажіть про себе, ваш професійний досвід, проєкт, з яким подаєтеся та команду. Назва файлу у форматі «Project title_application» з підписом та печаткою (якщо є). 
  • Скани документів, що підтверджують право на участь у програмі, українською, англійською або німецькою мовою: витяг з ЄДРПОУ, довідку про наявність партнерств тощо. Назва файлу у форматі «Company's name_eligibility docs».
  • Проєктний кошторис англійською мовою. Назва файлу у форматі «Project title_budget» з підписом та печаткою (якщо є). 
  • Партнер. Якщо у вас немає партнера — не хвилюйтеся. Організатори влаштують онлайн-зустріч, де ви зможете знайти партнерську організацію серед учасників конкурсу.

Усі документи повинні бути у форматі PDF.

Як подати заявку?

До 13 травня надішліть документи на germany@ui.org.ua. Тема листа — «RAZOM/RHIZOM. Starkung überregionaler Kulturpartnerschaften: Конкурсна заявка». 

Якщо ваша ідея відгукнеться організаторам, вас попросять подати спільний проєкт до 7 липня. Ви дізнаєтеся результати відбору до 30 липня.

Зверніть увагу
  • Якщо ви пройшли в друге коло відбору, це не означає, що ви обов’язково отримаєте фінансування. 
  • Програма може повністю або частково фінансувати ваш проєкт.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.