Дискусія «Культура, цінності та соціально-економічний прогрес»

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Воркшоп
Місце: Zoom
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe: Goethe-Institut в Україні

Чи може фестиваль альтернативної музики підсилити економіку України? Шукатимемо відповідь на це неоднозначне питання під час дискусії.

Розберемося, чи впливає культура на соціально-економічний розвиток, зрозуміємо, які цінності прискорюють зростання та зрозуміємо як збудувати процвітаюче суспільство, проводячи культурні та освітні події. Долучайтеся, щоб поділитися думками та дізнатися позицію менеджерів культури з усієї України.

Зустрічаємося в Zoom у четвер, 15 грудня. Залиште вільними півтори години з 16:00 по 17:30.

Дискусійний клуб проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. 

Лабораторія культурної трансформації реалізується Goethe-Institut в Україні у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України та фінансується ЄС за програмою House of Europe.

Хто модератори?
  • Олена Михайленко (Україна, Канада, Німеччина) — дослідниця і консультантка з соціально-культурної економіки і міжкультурних комунікацій, викладачка в університетах України, Канади, Німеччини і Латвії. Тренерка Академії культурного лідера і Лабораторії культурних трансформацій. Експертка з креативних індустрій Українського культурного фонду.
  • Вікторія Данелян (Грузія, Україна) — кураторка, менеджерка культури та креативна продюсерка. Співзасновниця Міждисциплінарного центру з розвитку мистецтва та культури Dream Projects, тренерка Академії культурного лідера і Лабораторії культурних трансформацій.
Я можу взяти участь?
Дискусійний клуб стане в пригоді українським менеджерам та діячам культури, які хочуть обмінятися думками з приводу актуальних питань.
Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 2 хвилин. 

Ми надішлемо посилання на Zoom-конференцію на пошту, на яку ви реєструвалися.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.