Воркшоп «Особливості міжнародної культурної співпраці»

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Воркшоп
Місце: Zoom
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe: Goethe-Institut в Україні

Як створювати проєкти разом з колегами з ЄС — обговоримо під час воркшопу Дениса Васильєва та Сергія Жуковського. Навчимося придумувати ідеї, які зацікавлять партнерів з різних країн, шукати фінансування та не губитися на кожному етапі втілення проєкту. Спікери поділяться секретами роботи над своїми ініціативами та дадуть поради щодо ваших ідей. 

Зустрічаємося 14 та 15 грудня у Zoom. Не забудьте звільнити чотири години у вівторок та середу: з 15:00 по 19:00.

Воркшоп проходить в рамках Лабораторії культурної трансформації — серії практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів, представників громадського сектору та культурних діячів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. 

Лабораторія культурної трансформації реалізується Goethe-Institut в Україні у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України та фінансується ЄС за програмою House of Europe.

Що в програмі?
  • Як представляти українську культуру в ЄС.
  • Універсальна інструкція з втілення міжнародного проєкту.
  • Чим культурні проєкти відрізяються від інших.
  • Особливості крос-секторальних проєктів.
  • Де шукати гроші: гранти та інші можливості для фінансування.
  • Юридичні та економічні аспекти міжнародних проєктів.
  • Інсайди та приклади вдалих міжнародних проєктів від спікерів.
  • Індивідуальна коуч-сесія з одним із експертів воркшопу.
Хто серед спікерів?

Денис Васильєв — менеджер культурних проєктів громадської організації «Центр розвитку бізнес-технологій та культури». Директор Музею історії музичних інструментів «БарабанЗА». Тренер Лабораторії культурної трансформації та EU4Culture.

Сергій Жуковський — менеджер культурних проєктів. Голова громадської організації «День музики», співзасновник громадської спілки «Асоціація Культура і креативність». Є співзасновником шведсько-українського фестивалю Tracks та співорганізатором міжнародного фестивалю важкої музики Metal East.

До воршкопу також долучаться тренерка Лабораторії Культурної Трансформації Вікторія Данелян та засновник мобільного мікрофестивалю Tracks Свейнунг Нігаард.

Я можу взяти участь?
Воркшоп буде корисним українським менеджерам та діячам культури, які прагнуть запускати міжнародні проєкти з колегами з ЄС.
Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі. Це займе не більш як 15 хвилин. 

Потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Воркшоп “Особливості міжнародної культурної співпраці”».

Ми надішлемо посилання на Zoom-конференцію на пошту, на яку ви реєструвалися, вже 8 грудня.

Зверніть увагу
  • Щоб відвідувачі отримали якісний фідбек від спікерів, ми обмежили кількість учасників  воркшопу до 25 людей. Якщо ви не встигнете цього разу — не засмучуйтеся. Ви отримаєте перевагу при відборі на наступні воркшопи.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.