Your Europe, Your Say!: конкурс для школи, яка представить Україну на молодіжному воркшопі
![Європейський соціально-економічний комітет](https://houseofeurope.org.ua/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSWhPR2Q2ZVRCdk4yeHFabkkxZUdodGFuZHRlV3cyYW5aMGJqZ3diUVk2QmtWVU9oQmthWE53YjNOcGRHbHZia2tpVTJsdWJHbHVaVHNnWm1sc1pXNWhiV1U5SW1WbGMyTXRiRzluYnkxbGJpMXdiM011Y0c1bklqc2dabWxzWlc1aGJXVXFQVlZVUmkwNEp5ZGxaWE5qTFd4dloyOHRaVzR0Y0c5ekxuQnVad1k3QmxRNkVXTnZiblJsYm5SZmRIbHdaVWtpRG1sdFlXZGxMM0J1WndZN0JsUT0iLCJleHAiOiIyMDI0LTA3LTE3VDAzOjMxOjUwLjgxNVoiLCJwdXIiOiJibG9iX2tleSJ9fQ==--14078eab368232fd8908d36e59da01f3cfcce22f/eesc-logo-en-pos.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%22eesc-logo-en-pos.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27eesc-logo-en-pos.png)
Це можливість для вчителів та директорів шкіл організувати участь найбільш активних старшокласників у дводенному воркшопі Your Europe, Your Say! в Брюсселі.
Цього року подія присвячена розширенню прав та свобод молоді. Підлітки з 34 країн світу зустрінуться на воркшопах, дебатах та дискусіях про свободу слова, солідарність поколінь та активності ЄС. Це будуть два насичених дні 23-24 березня 2023 року.
Програма покриє усі витрати для трьох учнів та вчителя, який буде їх супроводжувати.
Програма фінансується Європейським соціально-економічним комітетом. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.
- Кожна школа може подати лише одну заявку.
- Журі рандомно обере 35 навчальних закладів, які візьмуть участь у програмі — по одній школі з кожної країни.
- Якщо ваша школа виграє конкурс, організатори допоможуть підготуватися до заходу. Це будуть онлайн- або офлайн-зустрічі у період з січня по лютий 2023 року.