Лабораторія культурної трансформації: шукаємо спікерів для онлайнової нетворкінгової подорожі до України

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Інший
Місце: Zoom
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe: Goethe-Institut в Україні

За останні три місяці увага користувачів мережі до війни в Україні знизилася у 22 рази. Ми шукаємо спікерів, які розкажуть про українську культуру тим, хто готовий слухати — нашим партнерам з Німеччини. 

Ви зможете познайомити іноземців із культурним життям своєї громади, діяльністю своєї організації або своєю творчістю. У фокусі презентації мають бути сучасна культура, актуальні мистецькі практики та адаптація до війни.

Презентація відбудеться у липні 2022 року під час онлайнової нетворкінгової подорожі до України для німецьких діячів культури. Зустрічаємося в Zoom. 

Долучайтеся, щоб допомогти поширити інформацію про Україну в світі.

Що я отримаю?
 • Шанс розповісти німецьким культурним діячам про українську культуру та знайти спільників для майбутніх проєктів. 
 • Допомогу експертів Лабораторії культурної трансформації з презентацією. Ми разом зробимо спіч, який влучно донесе ваші думки.
 • Стипендію розміром 350 євро брутто, яку ви можете витратити на будь-що для професійного розвитку: від курсів до видань.
Що таке Лабораторія культурної трансформації?

Лабораторія культурної трансформації — це серія практичних освітніх та нетворкінгових заходів, націлених на підтримку українських культурних менеджерів поза великими містами та регіональними центрами під час війни. 

У рамках Лабораторії культурної трансформації ми також проведемо серію онлайнових нетворкінгових подорожей до України для діячів культури з ЄС. Запрошуємо усіх, хто цікавиться українською культурою, хоче зробити спільний проєкт з локальними закладами культури або прагне дізнатися про досвід роботи під час війни. 

Лабораторія культурної трансформації реалізується Goethe-Institut в Україні у партнерстві з Міністерством культури та інформаційної політики України та фінансується ЄС за програмою House of Europe.

Я можу взяти участь?

Запрошуємо професіоналів, які працюють у сфері культури:

 • управлінців;
 • менеджерів;
 • митців;
 • представників громадських організацій;
 • активістів.
Що потрібно для участі?
 • Коротка презентація про себе та свої проєкти українською або англійською мовою — 3-5 слайдів. 
 • Скан або фото перших сторінок паспорта. 
 • Резюме, що розповість про ваш професійний  досвід,  освіту, стажування, стипендії, нагороди — до 2 сторінок.
Як подати заявку?

Заповніть форму на онлайн-платформі

Для цього потрібно залогінитися, натиснути кнопку «Подати заявку», обрати розділ «Лабораторія культурної трансформації» і конкурс «Конкурс для спікерів онлайнових нетворкінгових подорожей до України для діячів культури з Німеччини».

Результати конкурсу оголосимо вже в кінці червня. Ви отримаєте листа на електронну пошту, яку реєстрували на платформі.

Зверніть увагу
 • Під час онлайнової подорожі ви будете спілкуватися українською мовою. Ми запросимо синхронних перекладачів, щоб гості вас зрозуміли.
 • Подорож буде розділена на 3-4 тематичні зустрічі, що відбудуться протягом одного тижня. Кожна зустріч триватиме 2-3 години.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.