#StandWithUkraine: термінова підтримка для активістів та організацій громадянського суспільства

Сектор: Інший
Тип: Інший
Місце: Україна
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: Фонд громадянського суспільства Східного партнерства

Це можливість отримати до 20 000 євро для активістів та організацій громадянського суспільства для посилення співпраці та нетворкінгу.

Запустіть гарячу лінію для українських біженців, створіть базу даних з контактами шелтерів, допоможіть зібрати докази воєнних злочинів або втільте інший проєкт на підтримку України. Приклади ініціатив, які підтримує грант, шукайте в інструкції до цього конкурсу. У вас буде чотири місяці на реалізацію ідеї в Україні, ЄС, Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії або Молдові. 

Програма фінансується Фондом громадянського суспільства Східного партнерства. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України. 

Детальніше про проєкт

Що я отримаю?

Одноразову підтримку розміром до 20 000 євро. Гроші можна витратити на події, подорожі, комунікації, банківські комісії, консульські збори та страхові внески. Ви також можете покрити роботу бухгалтера, оренду офісного приміщення та юридичні послуги з відкриття рахунку, якщо ці витрати не перевищують 10% від загального бюджету.

Зауважте, що проєкт не покриває будь-які виплати вам або вашому керівництву, а також придбання обладнання, зброї чи військової техніки. Якщо ви хочете придбати обладнання для особистого захисту чи забезпечення нагальних потреб населення, отримайте попередню згоду від Європейської Комісії.

Я можу взяти участь?

Цей конкурс для вас, якщо:

  • у вас є українське громадянство;
  • вам більш як 18 років;
  • ви працюєте в українській громадській організації або маєте досвід роботи у цій сфері;
  • ви маєте наснагу втілити проєкт для українського громадянського суспільства.
Що потрібно для участі?
Заповнена українською або англійською мовою форма. Вам потрібно буде розповісти про проєкт, його складові, очікувані результати та команду. Не забудьте додати бюджет та контакти двох людей, які зможуть підтвердити правдивість інформації.
Як подати заявку?

Ви можете обрати найзручніший для вас варіант: 

Заявки розглядаються постійно. Ви дізнаєтеся, чи пройшли конкурс, через сім днів з моменту отримання заявки.
Зверніть увагу
  • Якщо ваша заявка не пройде конкурс, організатори зможуть пояснити причину відмови та дати рекомендації. Ви зможете внести правки та подати нову заявку.
  • Якщо ваша заявка буде успішною, організатори звернуться до вас для обговорення подальших деталей, завершення плану і бюджету проєкту, а також перевірки відповідності вимогам. Ці деталі будуть включені до майбутньої грантової угоди.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.