Гранти уряду Німеччини у сфері культури, освіти, медіа

Сектор: Інший
Тип: Грант
Місце: Німеччина, країни Східного партнерства, Росія
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини

Це програма, що підтримує співпрацю між представниками громадянського суспільства з України та Німеччини. Разом із німецьким партнером ви можете отримати від 20 000 євро на здійснення проєкту в одному з цих напрямів: 

  • Зміцнення плюралізму через медіаграмотність і протидію дезінфомації. Наприклад, стажування для журналістів і блогерів, або заходи у школах та університетах.
  • Сприяння ціннісним дискурсам через налагодження діалогу. Наприклад, програми обміну та культурні заходи різних форматів.
  • Відкриття перспектив на майбутнє через освіту та підвищення кваліфікації. Наприклад, стипендії та тренінги в академічній, професійній або суспільно-політичній сферах.
  • Сприяння діалогу та порозумінню між сторонами невирішених територіальних конфліктів.

Грантами опікується Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.
Дізнайтеся більше

Що я отримаю?
Від 20 000 євро на втілення проєкту.
Я можу взяти участь?

Це програма для тандемів українських учасників із партнерами з Німеччини. Ваші організації мають працювати над розвитком громадянського суспільства й можуть належати до навчальних, культурних закладів, молодіжних об'єднань, ЗМІ, фондів (у тому числі політичних) тощо. 

Ви також можете запросити до команди організації з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови або Росії. 
Що потрібно для участі?
  • Партнерська організація громадянського суспільства з Німеччини. Для пошуку партнера ви можете скористатися платформою Civil Society Cooperation.
  • Стислий опис проєкту та інформація про організації, що працюватимуть над втіленням. Якщо ваша заявка буде успішною, пізніше потрібно буде підготувати більш детальний опис. 
Як подати заявку?
Заповніть заявку на онлайн-порталі англійською або німецькою мовою.
Зверніть увагу
  • Варто подумати, як ви зможете досягти цілей проєкту, якщо обмеження через COVID-19 продовжаться. Зверніть увагу на цифрові та гібридні формати.
  • Змістіть фокус зі столиці на регіони. Організатори надають перевагу проєктам, що пройдуть у невеликих містах та селах.
  • Проєкт потрібно здійснити до кінця 2022 року. Як виключення, уряд Німеччини може профінансувати проєкти, що триватимуть довше. Для цього потрібна переконлива аргументація. 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.