Гранти уряду Німеччини у сфері культури, освіти, медіа
![Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини](https://houseofeurope.org.ua/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSWhlRzV3ZGpkMmQyTnVjV1ZuYUdwNU0ydDRZMmMwZG0xd2FERnJjd1k2QmtWVU9oQmthWE53YjNOcGRHbHZia2tpYVdsdWJHbHVaVHNnWm1sc1pXNWhiV1U5SWpJNE9EQndlQzFFUldkdmRpMUJRUzFNYjJkdlgyVnVMbk4yWnk1d2JtY2lPeUJtYVd4bGJtRnRaU285VlZSR0xUZ25Kekk0T0RCd2VDMUVSV2R2ZGkxQlFTMU1iMmR2WDJWdUxuTjJaeTV3Ym1jR093WlVPaEZqYjI1MFpXNTBYM1I1Y0dWSklnNXBiV0ZuWlM5d2JtY0dPd1pVIiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0xN1QxNzoyMjoyMi43MzhaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--b7716561828646d67f3f3650958797a3bb640c8b/2880px-DEgov-AA-Logo_en.svg.png?content_type=image%2Fpng&disposition=inline%3B+filename%3D%222880px-DEgov-AA-Logo_en.svg.png%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272880px-DEgov-AA-Logo_en.svg.png)
Це програма, що підтримує співпрацю між представниками громадянського суспільства з України та Німеччини. Разом із німецьким партнером ви можете отримати від 20 000 євро на здійснення проєкту в одному з цих напрямів:
- Зміцнення плюралізму через медіаграмотність і протидію дезінфомації. Наприклад, стажування для журналістів і блогерів, або заходи у школах та університетах.
- Сприяння ціннісним дискурсам через налагодження діалогу. Наприклад, програми обміну та культурні заходи різних форматів.
- Відкриття перспектив на майбутнє через освіту та підвищення кваліфікації. Наприклад, стипендії та тренінги в академічній, професійній або суспільно-політичній сферах.
- Сприяння діалогу та порозумінню між сторонами невирішених територіальних конфліктів.
Грантами опікується Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини. Це одна з тисяч можливостей ЄС для України.
Дізнайтеся більше
Це програма для тандемів українських учасників із партнерами з Німеччини. Ваші організації мають працювати над розвитком громадянського суспільства й можуть належати до навчальних, культурних закладів, молодіжних об'єднань, ЗМІ, фондів (у тому числі політичних) тощо.
Ви також можете запросити до команди організації з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови або Росії.
- Партнерська організація громадянського суспільства з Німеччини. Для пошуку партнера ви можете скористатися платформою Civil Society Cooperation.
- Стислий опис проєкту та інформація про організації, що працюватимуть над втіленням. Якщо ваша заявка буде успішною, пізніше потрібно буде підготувати більш детальний опис.
- Варто подумати, як ви зможете досягти цілей проєкту, якщо обмеження через COVID-19 продовжаться. Зверніть увагу на цифрові та гібридні формати.
- Змістіть фокус зі столиці на регіони. Організатори надають перевагу проєктам, що пройдуть у невеликих містах та селах.
- Проєкт потрібно здійснити до кінця 2022 року. Як виключення, уряд Німеччини може профінансувати проєкти, що триватимуть довше. Для цього потрібна переконлива аргументація.