Erasmus Mundus Design Measures: гранти для вишів на підготовку спільних магістерських програм
Erasmus Mundus Design Measures — це грант, що допоможе українським закладам вищої освіти разом з міжнародними партнерами створити нові магістерські програми. Ви отримаєте до 55 000 євро на підготовку спільної програми, що пропонуватиме новий інноваційний інтегрований освітній курс в університетах.
У вас буде 15 місяців на роботу над проєктом. До співпраці можна також залучати інші організації зі сфер освіти та професійного розвитку.
Ви можете дізнатися більше про грант, правила участі та розрахунок бюджету в Керівництві до програми.
Це одна з багатьох можливостей Erasmus+ для українців й одна з тисячі програм, які може запропонувати ЄС.
Це можливість для українських вишів, які планують залучити щонайменше двох партнерів серед закладів вищої освіти з країн ЄС, Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії, Північної Македонії та Туреччини.
Всі учасники повинні дотримуватися Хартії Еразмус для вищої освіти (ECHE).
- Якісно заповнена аплікаційна форма: мета, завдання, актуальність, методологія, ризики та вплив проєкту, а також команда, що буде працювати над його втіленням.
- Бюджет.
- Інші документи, зазначені у Керівництві до програми.
1. Натисніть кнопку «Почати подачу» на сторінці опису конкурсу на сайті Єврокомісії.
2. Авторизуйтеся на грантовому порталі, на який вас автоматично перенаправить система. Якщо ви подається на програми ЄС вперше, вам необхідно отримати EU login та зареєструвати організацію (відео-інструкція за посиланням).
3. Завантажити шаблони аплікаційних документів (відео-інструкція за посиланням).
4. Заповнити аплікаційну форму, бюджет та інші необхідні документи.
5. Подати аплікаційну форму онлайн й чекати на результати конкурсу.
Усі заклади вищої освіти мають бути зареєстровані на Порталі ЄС Funding and Tender Opportunities portal та мати PIC код.
- Грант покриває лише підготовку спільної магістерської програми. Щоб отримати фінансування на впровадження програми та стипендії студентам, подайте заявку на інший конкурс Erasmus Mundus. Ці два гранти не є взаємопов’язаними й вам не обов’язково подаватися на інший конкурс Erasmus Mundus.
- Детальніше про програму ви може дізнатися з вебінару «Erasmus+ Call 2021 for EaP Countries: Erasmus Mundus Actions».
- Щоб взяти участь у програмі, ваш заклад вищої освіти має знаходитися на території, підконтрольній Україні та визнаній міжнародним правом.
- Якщо ви студент і хочете навчатись за однією з численних спільних магістерських програм Erasmus Mundus, ознайомтесь детальніше за посиланням.