Інфраструктурні гранти #3

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Грант
Місце: Україна
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: House of Europe

В Україні сотні міст і сіл, де нічого не відбувається у вихідні. Там не проводять заходи, лекції, зустрічі, не працюють гуртки для творчості, не видають локальні газети.

Так відбувається не тому, що немає ініціативних організацій, а тому, що їм бракує ресурсів. Якщо вам також не вистачає техніки, щоб активізувати життя вашого міста або села — подавайтеся на інфраструктурні гранти. 

Організації з міст, де проживає понад 50 000 людей, можуть отримати до 9 000 євро. Містам, селам, селищам міського типу та об’єднаним територіальним громадам з населенням до 50 000 людей ми пропонуємо менші гранти — до 4 500 євро.

Уважно читайте інструкції для учасників конкурсу та подавайте свою заявку.
 

Що я отримаю?
 • Гроші на вартісні комп’ютери, ноутбуки, планшети, програми, камери, смартфони, фотоапарати, мікрофони та безліч інших гаджетів, що стануть у пригоді в роботі. Крім того, громадській організації пропонуємо невеликий гонорар для однієї людини з команди за адміністрування проєкту. 
 • Ресурси для втілення нових задумів, що зроблять життя спільноти вашого міста або села більш насиченим. 
 • Можливість запустити цифровий формат роботи, якщо через пандемію COVID-19 та карантин не вдається проводити заходи наживо.
 • Розуміння, як працюють грантові програми, яке допоможе одержати фінансування на інші проєкти. Грантова історія у вас уже буде. 
 • Участь у спільноті випускників. А це знайомства з авторами неймовірних проєктів з усієї України, можливість поспілкуватися особисто на зустрічах спільноти та ще більше грантів. 
Я можу взяти участь?
Чекаємо на заявки від:
 • громадських організацій, що працюють у сфері культури;
 • державних закладів культури; 
 • комунальних закладів культури.
Що потрібно для участі?
 • Розуміння, які корисні проєкти для спільноти свого міста або села ви зможете втілити з новою технікою.
 • Досвід роботи у сфері культури та портфоліо реалізованих ініціатив.
 • Продуманий кошторис, складений у нашому шаблоні.
Як подати заявку?
Уважно прочитайте інструкції для заявників і заповніть форму на онлайн-платформі.
Зверніть увагу
Ви можете отримати інфраструктурний грант лише раз. Однак є змога подаватися на інші гранти та програми — знайдіть щось для себе в нашому каталозі можливостей

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.