Гранти на інноваційні проєкти по боротьбі зі зміною клімату

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Грант
Місце: Велика Британія
Кінцевий термін: Завершено
Організатор: Британська Рада

Це гранти для команд з України та Великої Британії, що запропонують спільне інноваційне рішення на стику мистецтва, науки і цифрових технологій у відповідь на зміну клімату. Ви можете отримати до 50 000 фунтів стерлінгів на проєкт, що стане частиною культурної програми в рамках підготовки до Конференції сторін ООН з питань клімату, яка відбудеться у Великій Британії в листопаді 2021 року. 
 
Проєкти мають включати масове залучення аудиторій і довгострокові кампанії. Основні активності можуть відбуватися будь-коли у 2021 році, проте особливо вітаються заходи, безпосередньо пов’язані з кліматичним самітом. 
 
Дізнайтеся більше 

Що я отримаю?
До 50 000 фунтів стерлінгів на реалізацію вашої творчої ідеї. 
Я можу взяти участь?
Це гранти на проєкти співпраці, що обов’язково повинні включати одного партнера з Великої Британії та одного з України. Подаватися можуть організації, неформальні об’єднання та приватні особи.
 
Представник Великої Британії виступає головним заявником, що укладає грантову угоду і відповідає за комунікацію і розподіл коштів між партнерами. 
Що потрібно для участі?
  • Заповнена аплікаційна форма. Розкажіть про партнерські організації, ідею і бюджет, опишіть аудиторії та очікуваний вплив проєкту.
  • Форма Моніторингу різноманітності та інклюзивності (не обов’язково).
Як подати заявку?
Уважно прочитайте Інструкцію і заповніть аплікаційну форму. Відповідайте на питання письмово або зніміть відео-відповідь на кожен пункт, завантажте на YouTube і вставте посилання з приватним доступом у відповідні поля заявки. 
Зверніть увагу
  • Це гранти для нових ідей. Якщо ваш проєкт вже існує, ви не можете подаватись. Винятком можуть бути ідеї на етапі прототипування, які не були представлені публічно. 
  • Використовуйте низьковуглецеві та еко-дружні рішення при плануванні проєкту, виборі партнерів та підрядників. 

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.