Фестиваль

House of Europe Festival

Фестиваль креативності, інновацій та підприємництва 

House of Europe Festival — подія, присвячена креативному бізнесу з участю експертів ЄС та України. На фестивалі буде конференція, експозона, презентації креативних стартапів, нетворкінг, воркшопи та вечірки.

Мета фестивалю — знайомства та обмін досвідом у креативній галузі. Підприємці, власники стартапів, ментори та урядовці з України та ЄС зможуть спілкуватися, надихаючи одне одного на зміни.

Ми проти монополії великих міст на гучні події, тому для першого House of Europe Festival обрали Рівне. Разом із місцевою креативною спільнотою ми влаштуємо міжнародну конференцію.

Фестиваль — частина кампанії, спрямованої на посилення нашої присутності в регіонах, і завершальна подія поп-ап хабу в Рівному.

 

Більш як 20 лекторів з України та ЄС

Наші спікери є експертами креативного підприємництва. Лектори з ЄС і представники українського бізнесу розкажуть, як відкрити компанію в креативній галузі і керувати нею.

Тренди креативного підприємництва

На конференції буде практична панель і наснажливі презентації та лекції. Де знайти гроші на проєкт, як використовувати інновації в бізнесі, якою буде креативна індустрія майбутнього та багато іншого. 

Нові знайомства і потенційні бізнеспартнери

У вас будуть зустрічі з менторами, у перервах між лекціями ви зможете поспілкуватися з лекторами, а також познайомитися з українськими та європейськими підприємцями.

Інтерактивна експозона

Дізнайтеся більше про успішні креативні стартапи і знайомтеся з їхніми власниками в експозоні. На фестивалі будуть компанії, що втілюють у життя економіку замкненого циклу, працюють над штучним інтелектом і в інших трендових галузях.

Креативні воркшопи

Візьміть участь у воркшопах від наших партнерів — спробуйте летерінг чи фотографію.

Атмосферні вечірки

Удень — навчання, ввечері — розваги. Відпочивайте і спілкуйтеся на вечірках просто неба з діджейською музикою.

До зустрічі у Рівному!

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.