Шукаємо волонтерів

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

House of Europe фінансує стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

Для реалізації проектів House of Europe ми наразі шукаємо волонтерів. Запрошуємо вас нижче ознайомитися з умовами участі в конкурсах волонтерів та подати свою заявку через онлайн-платформу:

 

Подати заявку

Шукаємо:

Волонтерів для проведення молодіжних таборів в Україні

House of Europe (“Дім Європи”) шукає волонтерів для участі у проведені молодіжних таборів на території Україні для дітей віком 11-13 чи 14-16 років. Перший табір буде організовано у травні 2020 року (тривалістю 2 тижні). Чотири наступних табори - у липні, серпні 2020 року. Кожен волонтер зможе взяти участь у 2 літніх таборах у 2 різних локаціях (2 табори x 2 тижні = 4 тижні загалом).Табори будуть присвячені наступним цінностям: толерантність, інклюзія чи екологія, сталий розвиток.

Дедлайн подачі документів — неділя, 15 березня 15.00.

Умови участі та детальна інформація (англійською мовою): Конкурс волонтерів для проведення молодіжних таборів в Україні

Підпишіться на наші сторінки

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.