Шукаємо партнерів

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

Ми фінансуємо стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

 

Шукаємо компанію для синхронного перекладу лекцій про культуру та освіту

Ми шукаємо компанію, що візьме на себе синхронний переклад лекцій та особистих менторських сесій на тему культури та освіти: з англійської на українську та з української на англійську. 

Якщо у вас є професійна команда, ви готові працювати в Zoom та маєте усю необідну для цього техніку — чекаємо на вашу заявку до 24 травня 2023 року, 15:00 за київським часом.

Читайте повний опис конкурсу та подавайтеся.

Повний опис конкурсу

Шукаємо партнера для технічного супроводу Digital Labs

Шукаємо партнера, що візьме на себе технічну складову онлайн-лабораторій та буде поруч коли «Чомусь не виходить підключитися». 

Якщо це про вас — уважно читайте бриф та подавайтеся до 15:00 за київським часом, 24 травня 2023 року

Повний опис конкурсу

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.