Шукаємо партнерів

House of Europe (“Дім Європи”) — нова програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  

Ми фінансуємо стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну. Програма підтримує творчу кооперацію та співпрацю між українцями та їхніми колегами з ЄС у галузі культури та креативної індустрії. Ми також організовуємо дитячі та молодіжні табори, а також студентські обміни між університетами в межах України.

Щоб втілити ці проєкти у життя, ми шукаємо партнерів. Уважно читайте умови участі у конкурсах партнерів та подавайтеся. 

 

Шукаємо партнерів для університетських обмінів «САМ Україна»

Запрошуємо виші взяти участь у нашій програмі університетських обмінів. Це як Erasmus+, тільки в межах України — між університетами з різних областей. 

Ми відшкодовуємо адміністративні витрати, оплачуємо проїзд, проживання і стипендії на щоденні потреби студентів. Програма розроблена за погодження Міністерства освіти й науки України.

Уважно читайте умови, шукайте університет з іншої області, що стане вашим партнером, та подавайтеся. Чекаємо на вашу заявку до 15.00 25 квітня 2021 року. 

Дізнайтеся більше

Шукаємо платформу масових відкритих онлайн-курсів

Шукаємо платформу, що разом з нами створить п’ять курсів для лікарів та медсестер. З лекціями експертів з усього ЄС, свіжим дизайном, тестами та сертифікатами для найбільш старанних учнів. 

Ми складемо програму та домовимося зі спікерами. З вас — розміщенням курсу, запис лекцій, підготовка тестів та багато інших завдань.

Читайте повний опис конкурсу та подавайтеся до 27 квітня 2021 року, 15:00 за київським часом. 

Повний опис конкурсу

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut
  • Goethe Institut

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.