Наша позиція щодо війни Росії проти України

24 лютого Росія розпочала повномасштабну війну проти України. Війна між Росією та Україною точилася протягом останніх восьми років, та навіть попри це, цей жорстокий та беззмістовний вчинок шокував нас.

Російські військові скидають бомби на житлові будинки, лікарні, школи, дитячі садочки, історичні місця, пам’ятки культури, атомні електростанції та невинних людей. Станом на 6 березня, 1123 цивільних було поранено або вбито.

Ми вважаємо дії Росії неприйнятними та повністю підтримуємо Україну. Ми захоплюємося рішучістю українців, які героїчно захищають батьківщину: боронять свою свободу, евакуюють людей з гарячих точок, допомагають одне одному, розвінчують фейки та залучають свої знайомства для того, щоб голос України почула світова спільнота.

Як і більшість українців, наші співробітники та партнери зараз рятують свої життя, родини та боронять свою країну. Через це ми змушені призупинити наші звичайні програми. Та ми не прощаємося: як тільки це стане можливим, ми відновимо свою діяльність.

Нижче ви знайдете кілька відповідей на найбільш актуальні запитання з приводу нашої роботи під час війни Росії проти України.

 

Що буде з активними конкурсами?

Усі конкурси House of Europe призупинено. Це усі конкурси позначені нашим логотипом у каталозі можливостей.

У майбутньому ми можемо поновити ці конкурси або додати нові актуальні можливості.

Стежте за нами у фейсбуці та телеграмі, щоб серед перших дізнатися новини.

Що робити з моїм грантом?

Ви можете відкласти проєкт, на який отримали грант, повернути гроші або спрямувати їх на гуманітарну допомогу. Вже зовсім скоро наші менеджери зв’яжуться з вами, щоб обговорити наступні кроки.

Чи будуть проходити події?

Ми вимушені призупинити усі події. Ви не зможете відвідати наш хаб у Києві або події поп-ап хабу у Харкові. Як тільки проводити події буде безпечно, ми радо зустрінемося з вами наживо.

Я — ваш партнер/-ка. Чи отримаю я оплату за свою роботу?

Звісно. Ми робимо усе, щоб виконувати наші забов’язання, проводити оплати та відповідати на листи партнерів.

Я — іноземець/-ка. Як я можу допомогти Україні?

Є тисячі способів підтримати Україну для іноземців.

Ви можете пожертвувати гроші українській армії, організувати гуманітарну допомогу, провести або відвідати мітинг у своєму місті, підписати петицію, що засуджує російську агресію, придбати права на переклад української книжки, поділитися українським мистецтвом, читати новини у перевірених медіа та ділитися правдою про те, що відбувається в Україні.

Щоб дізнатися про інші варіанти та знайти реквізити для пожертв, переходьте на сайт, де зібрано багато способів підтрмати Україну та українців для іноземців.

Підпишіться на наші соціальні мережі

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.

Наші донори та партнери

Спробуйте інший браузер

Ми помітили, що ви переглядаєте сторінку через Internet Explorer. Використайте Safari, Google Chrome або Mozilla Firefox, щоб побачити сайт в усій красі.