Креативна Європа: Проєкти кооперації // завершено

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Грант
Організатор: Creative Europe
Локація: Європа
Кінцевий термін: 27 листопада 2019

Подати заявку

Ця можливість найкраще підходить для:

 ■ юридичних осіб (приватних компаній, неприбуткових організацій, об’єднань, благодійних організацій, фундацій, муніципалітетів /органів міського самоврядування тощо) на території будь-якої країни, що може брати участь у культурних програмах від «Креативної Європи»;

 ■ мистецьких організацій, творчих осередків, організацій, діяльність яких спрямована на збереження культурної спадщини і що реалізують свої проєкти різноманітними засобами, до яких належать, серед іншого: візуальне мистецтво, танці, театр, література, перформанс, музика, збереження історичної спадщини, архітектура, дизайн, цирк, фестивалі, майстрування (ручна робота), мода тощо.

Ця можливість передбачає:

Є підтримкою для європейської культурної та креативної галузі, зокрема:

 ■ сприяє міжнародній і міжкультурній співпраці;

 ■ посилює вільний обмін досвідом та мобільність діячів культури, насамперед митців;

 ■ покращує доступ до європейської культурної спадщини та творів мистецтва, даючи змогу знайти нову аудиторію глядачів;

 ■ сприяє новаціям та креативу в галузі культури.

Тривалість: 

До 48 місяців

Що отримає учасник?

Фінансування проєкту кооперації: від 200 000 до 2 000 000 євро.

Що потрібно для подачі заявки?

Для малих проєктів

■ Наявність чільної організації та, крім неї, щонайменше двох партнерських — з офісами, зареєстрованими в трьох різних країнах, котрі мають право брати участь у програмах культурного обміну.

 

Для великих проєктів

■ Наявність чільної організації та щонайменше п’ятьох партнерських — з офісами, зареєстрованими, відповідно, у шести країнах, котрі мають право брати участь у програмах культурного обміну. 

Для обох типів проєктів, чи то самостійних, чи партнерських, обов’язковою є наявність офіційної реєстрації в одній з країн, що є членом ЄС, або в країні, що належить до Європейської асоціації вільної торгівлі; максимальний термін реалізації проєкту — 48 місяців.

 

Як подати заявку?

■ Уважно прочитайте «Умови конкурсу заявок», «Детальні інструкції» та «Інструкції для заявників».

■ Ви повинні зареєструватися на EULogin (European Commission Authentication Service). Якщо ви вже маєте акаунт (EULogin), користуйтеся ним, якщо ні — зайдіть сюди, щоб створити його. Коли ви це зробите, поверніться на цю сторінку.

■ Заявник і партнерські організації повинні бути зареєстровані на Порталі учасника (Participant Portal). Під час реєстрації організаціям надається ідентифікаційний код учасника (Participant Identification Code, PIC), який буде потрібний для заповнення анкети на участь. Для реєстрації на Порталі обов’язковими є акаунт EULogin і пароль.

■ Вимоги до заявників на Порталі: долучення документів (form) з інформацією про організацію/компанію; складання електронної анкети заявника (eForm).

■ Під час заповнення анкети не забувайте також заповнити і долучити обов’язкові документи (додатки) до цієї форми.

■ Після заповнення електронної анкети (eForm) і долучення всіх обов’язкових документів слід підтвердити завершення: після цього відбудеться автоматична перевірка готовності документа. Якщо все гаразд, ви можете остаточно підтвердити подання заявки онлайн. 

■ Після того, як заявку онлайн надіслано, ви отримаєте підтвердження та свій реєстраційний номер електронною поштою.

додаткові документи:

Умови конкурсу заявок

Детальні інструкції

Що варто знати:
Ваша максимальна частка від спільного фінансування — 50–60%.
Підпишіться на наші сторінки

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.