Відкрите / Сучасне (урбаністичне) мистецтво

Сектор: Культура та креативні індустрії
Тип: Інший
Організатор: Pergine Festival
Локація: Італія
Кінцевий термін: 12 грудня 2019 о 24.00 (опівніч) за італійським часом

Подати заявку

Ця можливість найкраще підходить для:

■ Митців та виконавців (розглядаємо як індивідуальні заявки, так і від організацій та колективів), чия творчість та пошуки пов’язані з національними та світовими практиками з використанням громадських місць. 

Ця можливість передбачає:

■ Дає змогу підтримати творчий процес і популяризацію мистецтва в публічному просторі, а також залучати до цього різні організації, подібні до Фестивалю Перджине.

■ Сприяє інтердисциплінарній творчості (поєднання перформенсу, театру, танцювального мистецтва, новітніх технологій, музики, міських ігор, квестів, інсталяцій тощо), яка допомагає побачити по-новому й експериментально переформатувати урбаністичне середовище та його соціальні зв’язки.

■ Підтримує проєкти та заходи з активною участю багатьох охочих, використанням публічного простору й залученням місцевого населення та/або певних соціальних груп.

■ Має на меті збільшення проєктів, що спонукають до діалогу між урбаністичним середовищем та його мешканцями, а також підтримку продюсерства та дистрибуції. 

Тривалість: 

Квітень-липень 2020

Що отримає учасник?

Грант передбачає дві опції:

І – новий проєкт:

■ Фінансування в розмірі до 9 500 євро (загальна сума; з урахуванням: податку, внеску на соціальне страхування, гонорарів, витрат на виробництво, технічних видатків, вартості перекладу та переїзду).

■ Консультації та підтримку в питаннях розвитку та популяризації проєкту від обраних партнерів.

■ 4-5-денну вступну зустріч у вільному форматі в Умбрії (Італія) з участю партнерів (квітень 2020).

■ Оплату проживання (від 5-х до 14 днів), потрібного для підготовки до кожної презентації. 

■ Участь у публічному круглому столі, присвяченому мистецтву в громадському просторі, а також у низці дискусій з запрошеними фахівцями (під час Фестивалю «Периферія»; орієнтовно — 2-й вікенд травня 2020); грант покриває переїзди та проживання.

■ Організаційну підтримку (отримання дозволів; контактів), базову технічну підтримку з техперсоналом.

■ Презентацію першої версії проєкту у Фріулі-Венеції-Джулії на фестивалі «(Не)видимі міста» (In\Visible Cities); «Цифрове сміття» (Contaminazioni digitali); 4–14 червня 2020.

■ Презентацію (попередній показ) у культурному центрі Campsirago під час фестивалю Il Giardino delle Esperidi 18–28 червня 2020.

■ Дебют з проєктом на фестивалі в Перджине (орієнтовно — 2-й вікенд липня 2020).

■ Презентація проєкту в Мілані в рамках програми Zona K (вересень 2020 – травень 2021).

 

ІІ – презентація наявного проєкту:

■ Фінансування до 7 500 євро (загальна сума; з урахуванням: податку, внеску на соціальне страхування, гонорарів, витрат на виробництво, техпідтримку, пізніші переклади, транспортування та переїзди) для однієї або двох презентацій проєкту в рамках п’ятьох партнерських програм.

■ Повну оплату проживання (у кімнаті на двох осіб) від 3-х до 5-ти ночей.

■ Організаційну підтримку (отримання дозволів; контактів), базову технічн

Що потрібно для подачі заявки?

■ CV

■ Опис проєкту (в анкеті)

Як подати заявку?

Подати заявку онлайн.

додаткові документи:

Пояснення та інструкції

Що варто знати:

Ми відхиляємо анкети з проєктами театральних, музичних і танцювальних вистав та шоу, призначених для показу на традиційній театральній сцені.

Підпишіться на наші сторінки

Щодня — тільки гранти та програми для українців. Повідомляємо одразу, коли з’являється щось нове.

Підпишіться на щотижневу розсилку

Ми випускаємо дайджест із можливостями один раз на тиждень — щосуботи. Ми не будемо надсилати вам жодних інших листів, бо цінуємо ваш час та особистий простір.